DĚTI,  MAMINKY,  ŽENY

Podpůrná skupinka (nejen) při kojení

Skupinka je určena pro všechny ženy, které mají malé děti přibližně do 18 měsíců. V bezpečném prostoru budete mít možnost sdílet Vaše pocity a veškerá mateřská témata. Budete také moci vyslechnout příběhy i zkušenosti ostatních maminek, které Vám mohou být inspirací. 

Budeme se věnovat nejen samotnému kojení, ale také dalším potřebám malých miminek. Kontaktnímu rodičovství, spánku, nošení, vylučování, příkrmům…prostě všemu, co Vás bude aktuálně zajímat. 

Ráda bych, aby každá žena v kruhu dostala prostor ke sdílení a po setkání si odnášela nejen pozitivní naladění, uklidnění, ale také ujasnění své mateřské cesty díky podpoře vlastních mateřských kompetencí. 

Setkání vede Monika Veselá

Jsem maminkou syna a dcery a jak to tak bývá rodičovství mě posunulo od původně vystudované chemie do úplně jiné oblasti života. Od roku 2019 se věnuji laktačnímu poradenství a věřím, že pro úspěšné kojení jsou důležité nejen znalosti, ale zejména kontakt s miminkem a podpora blízkého okolí. Nyní dokončuji studium porodní duly u České asociace dul (ČAD). 

Těší mě předávat informace, zkušenosti a hlavně uklidnění ženám v těhotenství, v šestinedělí a i po něm. 

Otevřená podpůrná skupinka / probíhá každé 3. pondělí v měsíci / 9:30 – 11:30 / datumy jednotlivých lekcí naleznete v kalendáři / maximální kapacita 10 žen + děti / po dohodě možná účast staršího sourozence

Cena 100 Kč

Rezervujte si místo na veselaamonika@seznam.cz, tel. 601 591 857

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *