JIŽ PROBĚHLO,  POHYB,  TANEC

Tančím, tedy jsem

Během setkáváních „Tančím, tedy jsem“ se věnujeme pohybovým kvalitám svého těla a jeho možnostem. Pracujeme na rozšiřování vědomí o svém těle, jeho fungování s přenosem do běžného života.

Témata, se kterými se můžeme na lekcích setkat: uzemnění, plynutí, propojení, hranice, stabilita a rovnováha, vnitřní síla, bederní svaly, pánev, páteř, flexibilita atd. Lekce stavím i v souvislosti s ročním obdobím a energií v těle s tím související. Mým oblíbeným tématem je překonávání pohybových stereotypů a přenášení prožitků z tance a vědomého těla do běžného života. 

Pracovat budeme sami, ve dvojicích i skupinách. Ráda kombinuji své zkušenosti z tance, kurzů i výcviků. Vedu k probouzení zvědavosti. Do lekcí vnáším pro mě důležitý element hry a humoru. 

Taneční lekce můžete využít k příležitosti nacházení cesty k sobě nejen v pohybu, nahlížení na otázky, které se ve vašem životě objevují nebo si jen užít příjemný čas v pohybu a hudbě. 

V Kontinuu nabízím dopolední otevřené lekce, kam se můžete jednorázově přihlásit když vám to zrovna vyjde a potkáte se pokaždé s někým novým. O uzavřeném kurzu se dozvíte více na mém webu.

Lektorka Petra Joklová

Opírám se o vzdělání, které jsem získala, o knihy, které ke mně přišly, o vlastní sebezkušenost a především o zkušenosti s prací s lidmi na tanečním parketě. Předávám a provázím jen tam, kde jsem si jistá. Jako každý průvodce se ráda oddávám jisté dávce improvizace.

Cena 250 Kč lekce

Rezervujte si místa ZDE nebo na joklovap@seznam.cz.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.