POHYB

Vědomý pohyb

Vědomý pohyb spojuje zdravotní cvičení, pilates a prvky jógy. Lekce jsou v pomalém tempu, nicméně k životu dynamika patří, a proto občas na chvilku vědomě zrychlíme.

V každé lekci:

  • mobilizujeme páteř
  • snažíme se dostat tělo do napřímení
  • klademe důraz na detail a přesné nastavení pozic
  • pracujeme s pánví, hrudníkem, páteří a velkými klouby
  • využíváme cviky typu „vypadá to, že nic nedělám, ale přitom makám”
  • řešíme kam nasměrovat svůj dech

Cílem lekcí je získat zdravé a krásné tělo, posílit hluboké svaly zejména střed těla a kompenzovat naše životy ve flexích, zbavit se bolesti zad, narovnat se a mít radost.

Ačkoli se Vědomý pohyb dotýká i jógy, neřešíme čakry, meditaci ani třetí oko. Řešíme, obratle, křížovu kost, trny pánevní….. Přes podrobné instrukce (někdy je jich tolik, že nám jde hlava kolem) a uvědomováním si svého těla se do něj dostáváme a učíme se ho lépe vnímat.

Využíváme pomůcek: ručníky, Sbally, pěnové válce, ježky, bločky a dalších.

Lektorka Anna Levhartová

Díky pravidelnému cvičení se mnou, najdeš svou vnitřní sílu a tělo se začne proměňovat, budeš ho mít ještě radši. Budeš cvičit s někým, kdo do lekcí dává vše a přistupuje k nim s maximální zodpovědností a přípravou. To, jak se některé z mých cvičenek proměnily díky cvičení 2x v týdnu je pro mě obrovské a těším se, na to co vše společně ještě dokážeme.

Zhruba od třinácti let pravidelně cvičím a stejně dlouho toužím cvičit pro lidi. Přes aerobik, power jógu, vinyasa jógu, Iyengar jógu, pilates a zdravotní cvičení jsem postupně došla až ke svému pomalému cvičebnímu stylu, kterému říkám „vědomý pohyb“.
Studovala jsem nejprve na face czech academy, poté kurz instruktora Iyengar jógy, kde jsem našla smysl pro detail, ale přes svůj zájem o fyzioterapii jsem zakotvila u IQ pohybu, kde se vzdělávám doteď.
Zastávám názor, že každé cvičení je dobré, když se dobře provede a o to se ve svých lekcích snažím. Moc mě baví hledat ve zdánlivě nudném cvičení zábavu a předávat ji dál.

Cvičíme v malé skupině a naboso/ maximálně 12 osob / komorní atmosféra / individuální přístup

Rezervujte si místo na anna.levhartova@gmail.com, tel. 775 332 562

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *