• MAMINKY,  POHYB,  ŽENY

  Kurz pro ženy po porodu

  Je určen těm z vás, které: Jak kurz probíhá? Lektorka Anna Levhartová Skupinka max. 8 žen Podmínkou vstupu do kurzu je, že jste zkontrolovány lékařem po šestinedělí a ideálně i fyzioterapeutem Dny a časy nových kurzů od února 2023 naleznete v sekci kalendář. Rezervujte si místo na anna.levhartova@gmail.com, tel. 775 332 562

 • POHYB

  Vědomý pohyb

  Vědomý pohyb spojuje zdravotní cvičení, pilates a prvky jógy. Lekce jsou v pomalém tempu, nicméně k životu dynamika patří, a proto občas na chvilku vědomě zrychlíme. V každé lekci: mobilizujeme páteř snažíme se dostat tělo do napřímení klademe důraz na detail a přesné nastavení pozic pracujeme s pánví, hrudníkem, páteří a velkými klouby využíváme cviky typu „vypadá to, že nic nedělám, ale přitom makám” řešíme kam nasměrovat svůj dech Cílem lekcí je získat zdravé a krásné tělo, posílit hluboké svaly zejména střed těla a kompenzovat naše životy ve flexích, zbavit se bolesti zad, narovnat se a mít radost. Ačkoli se Vědomý pohyb dotýká i jógy, neřešíme čakry, meditaci ani třetí oko. Řešíme, obratle, křížovu kost, trny pánevní…..…

 • JIŽ PROBĚHLO

  Kontinuum vyplouvá

  21. 06. 2021 Kontinuum se nám pomalu rozhýbává a věříme tomu, že nebude dlouho trvat a bude opravdu plynout jako řeka. Pokud máte zájem být součástí našeho pravidelného programu a nebo si prostor jen nárazově pronajmout, neváhejte nás kontaktovat, dokud je programu jen jako kapiček. Věříme, že na potůček aktivit nebudeme čekat dlouho a přejeme si být od září plynoucí říčkou a postupně i řekou.

 • JIŽ PROBĚHLO

  Kontinuum v přístavu

  21. 05. 2021 Kontinuum je připraveno v přístavu na vyplutí. Těšíme se na Vaše setkávání a že se prostor brzy zaplní šťavnatými, osvěžujícími, živoucími #workshopy  #lekce  #prednasky  #promitani  #vystavy a čímkoli jiným s čím za námi připlujete Vy.

 • JIŽ PROBĚHLO

  S podlahou byla zábava

  30. 12. 2020 Prostor Kontinua nabízí více jak 100m2 plochy pro různé druhy aktivit. Z toho 70m2 jsme se rozhodli podlahově „vymazlit“, aby se nám na ni dobře tančilo a jančilo. Nečekali jsme však, že místo 14 dní to bude trvat více jak 2 měsíce. Podlaha nám připravila překvápka, která ani školení odborníci nepředpokládali. Je ale hotovo a až se k nám přijdete podívat, sami posoudíte zda je dostatečně „vymazlená“.

 • JIŽ PROBĚHLO

  Denní světlo

  02. 12. 2020 Prostor nebyl špatně osvětlen, ale pro to abychom se cítili uvnitř tak dobře jako venku je potřeba mít možnost vnímat dostatek denního světla. Rozhodli jsme se tedy Kontinuum obohatit o další dvě třešní okna. Velké díky, za tu denní světlost v našem prostoru patří mému muži a jeho kamarádovi Jindřiškovi.

 • JIŽ PROBĚHLO

  Fotopříběh dřeva

  09. 11. 2020 Stará barva pryč, ať kouká dřevo. Přirozený vzhled dřeva se nám líbí víc. Pak ještě znovu natřít protipožárním nátěrem ať je vše bezpečné, ale to už přirozený vzhled naštěstí moc nezmění.

 • JIŽ PROBĚHLO

  Současná situace

  02. 11. 2020 Vzhledem k současné celosvětové situaci, využíváme tento neobvyklý čas, v souladu s vládními nařízeními a co nejužitečnějším způsobem. Kontinuum je v procesu rekonstrukce a tvorby. Snažíme se náš vysněný prostor uvést do vysněné podoby a to v hmotné ale i v administrativní sféře. Doufáme v to, že až se zase celí svět vzpamatuje, budeme schopni prostor otevřít a začít jej plně využívat. Prozatím vám zde nasdílíme pár fotek z procesu, který se v Kontinuu v tyto dny odehrává…..